Ohusaaste katowice linnas

Igat tüüpi toodete tööstusliku töötlemise tehnoloogia arendamine on tekitanud eriti olulise probleemi, mis on tarbetu ja väga kahjulik tolmutamine. Selle küsimuse lahendus on vajalik element igale ettevõttele, kes selle toimimisviisi tõttu puutub kokku tolmu õhusaastega.

Selle reostuse kahjulikkus ei mõjuta mitte ainult väga kahjulikku mõju töötajate tervisele, mis puutub kokku ka tema eluga kokkupuutuvate naistega, vaid ka puidu või biomassi töötlemisel tekkivate tolmude edukus võib põhjustada plahvatusohu või tulekahju. Seetõttu on tootmise võimalikult suure kindluse tagamiseks ülitähtis tingimus investeerida tolmu filtreerimise parimal võimalikul viisil.Praegu luuakse sektoris üha paremaid tolmutussüsteeme (& nbsp; tolmutõrjesüsteemid, mis mitte ainult ei puhasta õhku, vaid tänu uuenduslikele väljunditele on energiasäästlikud ja keskkonnasõbralikud. Hoolitsedes selle eest, kuidas tööstustolmu küsimus on korraldatud ja kui palju muid tööstusharusid see hõlmab, on filtrite paigaldamine võimalik vastavalt vajadusele.Kõige tavalisemad on tsüklonil põhinevad puhastussüsteemid - oluline on siduda need tsükloni akudega. Tsükloneid, mis põhinevad tsentrifugaaljõul, peetakse üldiselt heaks ning mäng on väike ja see tekitab madalaid investeerimiskulusid. Teine lähenemisviis on filtritolmu kogujad - kangas, milles kasutatakse erinevat meetodit kangast, pehmest paberist või vildist. Vaatamata suurele efektiivsusele on kangafiltritel oluline puudus - suured investeerimiskulud.

Filtreerimissüsteeme saab kujundada modulaarselt - ehitades kõik alakoostud kokku või iseseisvalt töötavatest elementidest koosnevad hübriidsõlmed. Paigalduskulude eemaldamine tolmust ei sõltu ainult kasutatud tehnoloogia maitsest, vaid ka puhastamist vajavast pinnast. Majanduslik töötlemine, milles sellised protsessid nagu toormaterjalide käitlemine, purustamine, sõelumine, segamine või ekstraheerimine ei saa toimida ilma terviklike filtreerimissüsteemideta.